Absolventi

Absolventi

Pacovské gymnázium už vyprovodilo 21 maturitních ročníků.

Celkový počet úspěšných absolventů novodobé historie: 535

Seznam ročníků

  • Oktáva 2016/2017 – šestileté studium
  • Oktáva 2015/2016 – šestileté studium
  • Oktáva 2014/2015 – šestileté studium
  • Oktáva 2013/2014 – šestileté studium
  • Oktáva 2012/2013 – šestileté studium
  • Oktáva 2011/2012 – šestileté studium
  • Oktáva 2010/2011 – šestileté studium
  • Oktáva 2009/2010 – šestileté studium
  • Oktáva 2008/2009 – šestileté studium
  • Oktáva 2007/2008 – šestileté studium
  • Oktáva 2006/2007 – šestileté studium
  • Oktáva 2005/2006 – šestileté studium
  • Oktáva 2004/2005 – šestileté studium
  • Oktáva 2003/2004 – šestileté studium
  • Oktáva 2002/2003 – osmileté studium
  • Oktáva 2001/2002 – osmileté studium
  • Septima 1999/2000 – sedmileté studium
  • Septima 1998/1999 – sedmileté studium
  • Septima 1997/1998 – sedmileté studium
  • 4. ročník 1996/1997 – čtyřleté studium
  • 4. ročník 1995/1996 – čtyřleté studium

Oktáva 2016/2017

Třídní učitelka: Mgr. Markéta Palátová

Jan Bareš
Veronika Čížková
Eva Holakovská
Kristýna Homolková
Lenka Horká
Kateřina Houdková
Robert Chaloupka
Pavel Jakl
Šárka Jandová
Tomáš Kamír
Karolína Kaňková
Michal Krátoška
Ludmila Kršková
Valerie Kuklová
Ladislava Macková
Kristýna Marková
Karolína Mrázková
Kateřina Němcová
Michaela Petrů
Tomáš Pistulka
Lukáš Plzák
Lucie Povondrová
Matěj Rašek
Natálie Reichová
Kateřina Stejskalová
Kristýna Špačková
Adriana Toufarová
Lenka Valerianová

Oktáva 2015/2016

Třídní učitelka: Mgr. Leona Stejskalová

Filip Aron
Michaela Cardová
Adam Hanák
Martina Hlavničková
Petr Hovorka
Jan Ježek
Michaela Krajícová
Jana Kršková
Lucie Kršková
Martina Macková
Tereza Mašková
Nikola Mrázková
Patrik Musil
Tereza Nekovářová
Lucie Nouzová
Nikola Pilská
Lucie Pleskačová
Helena Říhová
Nikola Stupková
Kristýna Svobodová
Karolína Štěpánková
Andrea Štěpánová
Daniel Vnouček
Pavla Záhorová
Štěpánka Zajícová

Oktáva 2014/2015

Třídní učitelka: Ing. Kamila Turečková

Martin Carda
Veronika Holubová
Michal Hošek
Kristýna Jelšíková
Josef Kalivoda
Tereza Kepková
Nina Kocourová
Petr Kolář
Miroslav Kouba
Jana Králová
Nikol Kratochvílová
Tomáš Krátoška
Michala Kropáčková
Nelly Matoušková
Lukáš Mička
Petra Pchálková
Ondřej Procházka
Martin Přibyl
Lucie Říhová
Ondřej Suchánek
Petr Šauer
Robert Vošický
Stanislav Zamrzla
Anna Zemanová
Markéta Zíková

Oktáva 2013/2014

Třídní učitelka: Mgr. Vladimíra Pešková, předtím Mgr. Lenka Janáčková

Kateřina Buřičová
Andrea Čížková
Nikola Ďásková
Daniel Hojovec
Eliška Jelínková
Martin Jirka
Dominika Králová
Marek Kubů
Eva Macková
David Malina
Linda Medková
Pavel Mrázek
Josef Peroutka
Kateřina Petrů
Zbyněk Plch
Tomáš Praveček
Lucie Pultrová
Šárka Švarcová
Vojtěch Vacek
Tereza Zajícová

Oktáva 2012/2013

Třídní učitel: Ing. Pavel Martinec

Kateřina Bajerová
Aneta Bártů
Daniel Bednář
Petr Dvořák
Kateřina Dvořáková
Ondřej Hlásek
Vendula Houdková
Lenka Jirků
Barbora Kalinová
Petr Kostkuba
Nikola Kottová
Martin Král
Alena Kropáčková
Dominik Mašek
Tereza Míková
Hana Nejdrová
Filip Novotný
Marek Papež
Jana Pazderková
Nikola Poutníková
Petra Průšová
Lucie Stejskalová
Jana Štefková
Jan Tomšů
Kamil Tureček
Veronika Vaníčková
Hana Vondrušková
Andrea Votápková

Oktáva 2011/2012

Třídní učitelka: Ing. Blanka Vondrášová

Lucie Dušková
Veronika Holíková
Iva Jelínková
Martina Jelínková
Vojtěch Kačer
Hana Kosejková
Dita Kotalová
Petra Kožerová
Dagmar Křtěnská
Michal Malina
Iveta Marešová
Tomáš Mišoň
Tereza Novotná
Marek Novotný
Karel Peclinovský
Radka Plchová
Michaela Plzáková
Andrea Poláčková
Alena Pošustová
Pavla Rašková
Eliška Roubalová
Petra Seidlová
Klára Truhlářová
Pavel Vaněk
Nela Vesecká
Adam Veselka
Petra Větrovská
Karolína Zemanová

Oktáva 2010/2011

Třídní učitelka: Mgr. Ladislava Válková

Nikola Bezemková
Kateřina Bratránková
Kateřina Buřičová
Věra Čechová
Renata Čekalová
Soňa Harantová
Petr Hartmann
Michal Jůn
Kristýna Klímková
Lucie Králová
Eliška Krenarová
Michaela Novotná
Michaela Pravečková
Michaela Rokosová
Jana Růžková
Blanka Sedláková
Martina Stejskalová
Eva Stupková
Monika Šípová
Šárka Tomanová
Markéta Urbánková
Lenka Vacířová
Anna Vacková

Oktáva 2009/2010

Třídní učitelka: Mgr. Veronika Hvězdová, předtím PhDr. Dagmar Haišmanová

Ondřej Bártů
Kateřina Benešová
Marcela Bočanová
Milan Buřič
Veronika Ďásková
Adriana Drbalová
Jana Hejdová
Ivana Houdková
Jakub Kalina
Eva Kamírová
Jakub Kolář
Petr Kott
Martina Málková
Simona Maršíková
Hana Mašátová
Kateřina Menclová
Iva Nesvačilová
Aleš Pařil
Veronika Patermannová
Jana Razimová
Magdalena Součková
Václav Sváček
Denis Szelle
Barbora Topičová
Monika Vaníčková
Martina Volková
Břetislav Žáček

Oktáva 2008/2009

Třídní učitelka: Mgr. Leona Stejskalová, předtím Ing. Regina Mohlová

Kamil Bareš
Marek Bílý
Jiří Cihlář
Tomáš Halaška
Michaela Hlináková
Kateřina Hojovcová
Markéta Chalupová
Michaela Chmelová
Roman Janů
Martin Jelínek
Pavel Jůn
Jiří Král
Jan Kubec
Michal Markvart
Kateřina Martínková
Edita Míchalová
Jana Panáčková
Denisa Papežová
Václava Pavlíková
Jan Pekař
Petr Pinkas
Václav Poduška
Jiří Průša
Kateřina Razimová
Veronika Růžková
Tereza Sedláková
David Šenigl
Sylvie Tíkalová
Kristýna Tribulová
Michaela Zámostná

Oktáva 2007/2008

Třídní učitel: Mgr. Jiří Topič, předtím PaedDr. Jaroslav Zelníček

Pavel Bratránek
Hana Dlouhá
Vlastimil Hejl
Michal Joneš
Filip Kačer
Milan Kaňka
Martin Lukeš
Jana Marešová
Michal Maršík
Jan Mašát
Pavlína Matoušková
Lucie Novotná
Libor Novotný
Luboš Otradovec
Eliška Rudolfová
Jan Říha
Barbora Svobodová
Pavel Tvrdík
František Volf
Kateřina Vondrášová
Michal Zeman

Oktáva 2006/2007

Třídní učitel: Mgr. Josef Novák

Olga Baštýřová
Lukáš Bezemek
Jana Cuchá
Pavel Čížek
Martin Čížkovský
Martin Hamouz
Lukáš Holer
Petra Jalovecká
Josef Jelínek
Pavla Jílková
Marie Kepková
Světlana Kubačáková
Jan Mareš
Michal Matoušek
Veronika Němcová
Jan Poduška
Martin Prokop
Miroslav Seidl
Martin Smetana
Jan Stuchlík
Veronika Svačinová
Jana Širmarová
Ondřej Toman

Oktáva 2005/2006

Třídní učitelka: Mgr. Alena Trachtová, předtím Mgr. Vladimíra Pešková

Hana Boušová
Martina Dohnalová
Pavla Drbalová
Kateřina Hippmannová
Martina Horčičková
Jakub Chrášťanský
Petra Kahounová
Lucie Kauerová
Jan Konečný
Milan Kouba
Monika Krajícová
Jana Marešová
Jan Maršík
Jan Milichovský
Jan Němec
Petra Nováková
Martin Pavlík
Lukáš Rychetník
Martin Strnad
Věra Sychrová
Martina Šímová
Ondřej Švára
Jan Toman
Lenka Trpáková
Michaela Vítů
Zuzana Vlčková
Andrea Vošická

Oktáva 2004/2005

Třídní učitelka: Mgr. Leona Stejskalová, předtím Mgr. Jiřina Hofmanová

Helena Bělíčková
Josef Blecha
Josef David
Petr Diviš
Petra Drbalová
Petr Halaška
Luďka Hlásková
Petra Jílková
Slavěna Kerbrová
Martin Kocour
Vítězslav Krejča
Michaela Kršková
Luděk Křepelka
Pavel Kukačka
Petra Kuricová
Lenka Mařincová
Šárka Mařincová
Markéta Mohlová
Martina Mohlová
Petr Pajer
Jan Papež
Andrea Papežová
Radka Pikalová
Jaroslav Přibyl
Václav Slavětínský
Eva Suchanová
Markéta Vodrážková
Jan Volf
Iva Zenklová

Oktáva 2003/2004

Třídní učitelka: Mgr. Ladislava Válková

Jan Diviš
Kateřina Fuková
Pavla Hrnčířová
Erik Hruška
Jan Hruška
Kateřina Chalupová
Jana Chlupáčová
Jaroslav Janoviak
Natálie Jeziorská
Martin Kahoun
Pavel Kiss
Veronika Maršíková
Jana Musilová
Barbora Němcová
Lucie Pekárková
Veronika Pešková
František Plášil
Jana Šímová
Lenka Veselková
Daniela Vítovská
Radka Vítů
Michaela Vostarková
Lukáš Zámostný
Jana Žmolková

Oktáva 2002/2003

Třídní učitelka: Ing. Regina Mohlová

Radim Adam
Petra Buřičová
Martin Diviš
Petra Doskočilová
Hana Hofírková
Hana Hofmanová
Lucie Hronová
Petr Hruška
Petr Chřásťanský
Patrik Jíra
Kateřina Joselová
Klára Kalinová
Eva Keroušová
Petr Kiss
Jitka Klausová
Zdeňka Koblihová
Jitka Kostrounová
Magdaléna Marešová
Petr Markvart
Jan Musil
Lenka Nesvačilová
Jakub Novák
Jana Pospíchalová
Miroslav Pracný
Michaela Sekalová
Ivana Schneiderová
Zdeňka Suchanová
Hana Štamberková

Oktáva 2001/2002

Třídní učitelky: Mgr. Ivana Musilová, Mgr. Bohumíra Šudáková, PaedDr. Oľga Hofmanová

Zdeňka Balounová
Tomáš Brabec
Petr Dvořák
Kateřina Flosmanová
Jiří Hodinka
Tomáš Hořejší
Alžběta Kremsová
Kristýna Mohlová
Martin Milichovský
Petr Neckář
Martin Nesvačil
Petra Papežová
Ladislav Pekař
Jana Slabá
Michaela Svobodová
Lucie Rathouská
Jana Tvrdíková
Lucie Vinařová
Veronika Vítovská
Luboš Vlček
Václav Zelenka

Septima 1999/2000

Třídní učitelka po většinu doby: Vlasta Divišová, mezitím přechodně Mgr. Jitka Špačková

Lukáš Adam
Lucie Brázdová
Radek Hippmann
Adam Jaroš
Petra Konečná
Dagmar Kopecká
Štěpánka Krausová
Lukáš Krejča
Veronika Křepelková
Vladimíra Mixová
Ondřej Pavlík
Marcela Pešková
Klára Průchová
Pavlína Ptáčková
Jan Rendl
Anna Růžková
Martin Souček
Andrea Staňková
Lenka Svobodová
Martin Šikýř
Veronika Škodová
Jaroslav Vinař
Lukáš Vlček
Petr Vránek
Štěpánka Zachová
Žaneta Ženíšková

Septima 1998/1999

Třídní učitelka: PaedDr. Oľga Hofmanová, předtím Mgr. Věra Hojovcová, Mgr. Vladimíra Jiříková

Anna Baštýřová
Hana Brabcová
Petra Cimbůrková
Klára Fajtová
Lucie Fučíková
Marek Jaroš
Josef Klaus
Eva Kolářová
Erika Kovandová
Natálie Kunstová
Tomáš Lomica
Luboš Markvart
Zdeněk Michálek
Pavla Novotná
Monika Starková
Jan Stejskal
Jan Vaněk
Vladimír Vokoun
Petr Zelenka
Jaroslav Zikmund

Septima 1997/1998

Třídní učitelka: Mgr. Ludmila Voštová, předtím Marcela Štichauerová

Lenka Bejblová
Marie Brothánková
David Cimbůrek
Ludmila Císařová
Jiří Dintar
Jana Hájková
Pavel Kocour
Jiří Kozojed
Blanka Kratochvílová
Libuše Kremsová
Jana Kunstová
Jiří Kůrka
Petra Míková
Šárka Musilová
Blanka Nekovářová
Iva Papežová
Zuzana Princová
Kristýna Průchová
Zdeněk Rendl
Daniel Samek
Kateřina Stárková
Jana Šlechtová
Lada Tesková
Markéta Tomisová
Lenka Vašečková
Hana Zelenková

4. ročník 1996/1997

Třídní učitelka: RNDr. Ivana Lomicová

Lucie Balounová
Kateřina Blažková
Aleš Brothánek
Renáta Buchtová
Petr Duffek
Monika Fišerová
Pavla Hájková
Romana Hájková
Jaroslav Humeš
Monika Hvězdová
Vladimíra Chválová
Gabriela Jeřábková
David Kačer
Ondřej Kubínek
Šárka Kudílková
Gabriela Kudrnová
Linda Kureková
Pavel Průša
Dita Sezemská
Daniela Staňková
Petr Straka
Marcela Šťastná
Eva Šťástková
Lukáš Vlach
Michaela Zachová

4. ročník 1995/1996

Třídní učitelka: Mgr. Jiřina Hofmanová

David Buřič
Jana Fáčková
Petr Hájek
Petra Hanyková
Jan Jirák
Martina Kadelová
Pavel Krčmář
Stanislava Krejčová
Ondřej Kudělka
Monika Kudílková
Hana Kuranová
Petr Musil
Petra Nováková
Ludmila Papežová
Jana Pečenková
Jan Pražan
Marcela Příplatová
Radka Řezbová
František Smíšek
Alena Smrčková
Lucie Straková
Markéta Šlechtová
Jana Šohajová
Jana Štamberková
Marek Šteker
Petra Tomanová
Lukáš Tomis
Jiří Tušil
Marie Veselková
Pavla Vlachová
Iva Žíttová